Načítání...
Ahoj, já jsem Jirka! Je mi 16 let a chodím na Gymnázium Matyáše Lercha. V programu Gendalos jsem asi od roku 2014. Ve volném čase rád hrám na klavír a trochu i na kytaru. I přesto, že jsem začal hrát pozdě, mě to moc baví. Jako malý jsem nikdo moc nesportoval, protože jsem měl problémy s kolenem. Ale v poslední době jsem začal posilovat a měnit své stravovací návyky, a pracovat tak sám na sobě. Pevně věřím, že svých vysněných cílů dosáhnu, protože jsem trpělivý a vytrvalý.
K programu jsem se dostal docela nenápadně – bývalá vedoucí programu Klára Hamplová se zastavila u nás doma a oslovila k programu staršího bráchu (to jsem byl ještě v osmé třídě) a já jsem tak nějak poslouchal za dveřmi a začal jsem se o to zajímat víc a dneska jsem rád, že jsem se tehdy choval nevhodně. Mým novým klíčovým pracovníkem je Eva Kicková, s kterou se pravidelně vídám na konverzacích v anglickém jazyce, které mi pomáhají držet krok ve škole.

Osobní cíle a sny (motto)

Osobní cíle a sny (motto): Já se žádným mottem asi ani neřídím. Spíš si myslím, že je důležité bojovat s leností, což je sice přirozená ale zároveň nejhorší lidská vlastnost. Motivací jsou pro mě rodiče, kteří mi toho hodně dali a já jim chci dělat samou radost, abych se jim mohl aspoň trochu odvděčit.

V čem vynikám

Myslím, že i přesto, že jsem docela líný, dokážu být pracovitý a cílevědomý. Tuhle vlastnost jsem zdědil po tátovi, což je nejsnaživější chlap, co znám.

Cíle Gendalos pro tento školní rok

Chtěl bych si udržet slušné známky ve škole a hlavně pilovat jazyky, ty mě baví a není tak těžké si je osvojit, je to naopak zábava.

Osobní úspěchy

Ve třinácti letech jsem strašně moc a moc chtěl začít hrát na klavír, kvůli věku jsem se ale bál, že už je na to příliš pozdě. Ale odhodlal jsem se přihlásit se na ZUŠ-ku, kde jsem se naučil základy hry na klavír. Za tohle částečně vděčím právě Gendalosu a mé bývalé klíčové pracovnici Kláře Hamplové.

Můj pedagog & mentor

Eva Kicková

Pedagog

Zobrazit více