Načítání...
Jmenuji se Maruška, (pro většinu lidí Marina), je mi 18 let a studuji Střední průmyslovou školu se sociálně-správním zaměřením. Nyní nastupuji do 4.ročníku, tudíž mě čeká maturita (snad jí zvládnu napoprvé). A co ráda dělám ve volném čase? Miluji muziku, ráda tancuji, bavím se, chodím ráda do společnosti. Mezi mé záliby patří i nakupování, móda, vaření, pečení nebo třeba i večerní posezení s přáteli či rodinou.
O programu Gendalos jsem se dozvěděla přes mou tetu,která v Iqvéčku pracovala. Seznámili jsme se s Pepou Přehnalem a ten nás Gendalosem provází až do dnešního dne.

Osobní cíle a sny (motto)

Osobní cíle a sny (motto): Mým cílem je úspěšně odmaturovat a poté studovat vysokou školu. Mým snem je dostat místo ve firmě IBM, a v ní postupně dosahovat kariérního růstu. Moje motto o lásce zní: "Druhá šance už není šance, ale láska.'"

V čem vynikám

Už na základní škole mě bavila angličtina a také jsem v ní vynikala. Zůstalo mi to až do dnešního dne. Miluji cizí jazyky. Mezi mé zvládnuté jazyky už můžu zařadit i němčinu. Momentálně se učím španělsky a přemýšlím už i o dalším krásném cizím jazyku.

Cíle Gendalos pro tento školní rok

Tento rok mě čeká maturita. Chci se ji věnovat naplno. Věřím, že pomocí Gendalos a skvělých doučujících, jí zvládnu úspěšně a také napoprvé. Po maturitě chci zamířit na vysokou školu. Momentálně přemýšlím o ekonomicko-správní fakultě nebo pedagogické.

Osobní úspěchy

Na SŠ jsem se "vyšplhala" bez jakýchkoliv problémů až do 4. ročníku. To je pro mě zatím úspěch. Uvidíme co nastane dál a s čím ještě překvapím.

Můj pedagog & mentor

Josef Přehnal

Pedagog

Zobrazit více